Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Dubeltówka BAJKAL IŻ MP-43 NIKIEL
  • Dubeltówka BAJKAL IŻ MP-43 NIKIEL

Dubeltówka BAJKAL IŻ MP-43 NIKIEL

IŻMP43NIKIEL
1 950,00 zł

(1 950,00 zł szt.)

Brutto
Kolor
Kaliber
Ilość

KAL.12/70
CENA BRONI DOTYCZY TYLKO KUPNA ZGODNYM Z REGULAMINEM SKLEPU PKT.21 REGULAMIN SKLEPU

  • Wygodny i bezpieczny sposób płatności: szybkie płatności elektroniczne, przelew tradycyjny lub płatność przy odbiorze. Wygodny i bezpieczny sposób płatności: szybkie płatności elektroniczne, przelew tradycyjny lub płatność przy odbiorze.
  • Darmowa przesyłka za zakup od 500zł.  Przysyłka za pobraniem nie może przekraczać 2000zł. Darmowa przesyłka za zakup od 500zł. Przysyłka za pobraniem nie może przekraczać 2000zł.
  • Zwrot towaru w terminie 14 dni bez podania jakichkolwiek przyczyny. Zwrot towaru w terminie 14 dni bez podania jakichkolwiek przyczyny.

Dubeltówka BAJKAL IŻ MP-43 NIKIEL
IZH-43EM to klasyczna dubeltówka myśliwska, wyprodukowana w rosyjskich zakładach Bajkał. Model ten produkowany jest nieprzerwanie od 55 lat. Jest bardzo popularny wśród rosyjskich myśliwych polujących w lasach tundry i tajgi. Dubeltówka znana jest ze swojej wytrzymałości, a zarazem z prostoty w obsłudze i konserwacji.

Lufy kute na zimno w specjalnych formach, zostały zabezpieczone przed odkształcaniem wynikłym z wysokiej temperatury podczas strzelania. Przewody luf oraz komory nabojowe zostały zabezpieczone, przed korozją, chromowaniem. W zespole luf znajduje się selektywny eżektor ułatwiający szybkie przeładowanie lub rozładowanie broni.
Zarówno kolba jak i czółenko zostały wykonane z wysokiej klasy drewna, Na baskili znajdują się delikatne grawerunki z motywem roślinnym, a tradycyjny chwyt angielski podnosi jeszcze klasyczną elegancję rosyjskiej strzelby.Horyzontalne ułożenie luf, klasyka wykonania wszystkich elementów oraz parametry sprawiają, że broń ta znajdzie uznanie w oczach myśliwych ceniących sobie klasykę i tradycję, ale i poszukujących niedrogiej broni na polowania indywidualne na ptactwo, zające i drobne drapieżniki, jak i na polowanie pędzone.

Kaliber broni 12/70
Długość lufy 725mm
Ciężar 3 200g
Ilość spustów 2
Przyrządy celownicze szyna celownicza
Osada orzechowa

Regulamin zakupu broni
Zakup broni i amunicji jest możliwy tylko z ważnym pozwoleniem uprawniającym do zakupu 
Płatność za broń tylko przelewem na konto Salon Myśliwski BÓR-Helenów
 nr. konta  BZWBK 76 1090 2590 0000 0001 3177 6039
Po dokonaniu płatności nabywca przesyła na adres e-mail dane z zaświadczenia uprawniającego do nabycia broni w celu  wystawienia faktury
Odbiór broni i amunicji TYLKO OSOBISTY w Salonie Myśliwskim BÓR-Helenów 09-500 Gostynin Helenów 6D  po uprzednim umówieniu się na odbiór pod nr. tel 513 100 075 z ważnym dowodem osobistym i ważnym zaświadczeniem do nabycia broni ( dowód osobisty musi być ważny i jego numer musi być taki sam na zaświadczeniu uprawniającym do nabycia broni )
Klient ma prawo do zrezygnowania z zakupu w dniu odbioru , należność zwrócimy w ciągu dwóch dni roboczych na jego konto
W związku że jest to broń palna nie przyjmujemy zwrotów ani wymiany ( nie jest to sprzedaż na odległość )
Gwarancja na broń jest wydawana zgodnie z kartą gwarancyjną producenta

Nowy produkt
2 Przedmioty
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

@Kolor
NIKIEL
Model
Dubeltówka BAJKAL IŻ MP-43 NIKIEL
@Kaliber
12/70

1 inny produkt w tej samej kategorii: