Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Salon Myśliwski Bór-Helenów (dawniej Salon Myśliwski w Gostyninie) istnieje od 2006 roku. Od 2017 roku zapraszamy Państwa do naszej nowej siedziby w Helenowie obok Gostynina, gdzie na powierzchni ok. 1000m2 oferujemy myśliwym, wędkarzom, leśnikom, sympatykom lasu i outdooru najlepszej jakości ubrania, buty oraz bardzo szeroką gamę akcesoriów, w tym broni, optyki i amunicji.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą produktów najwyższej klasy i jakości m. in. od następujących producentów: Deerhunter, Pinewood, Harkila, Seeland, Graff, Meindl, Kajteki, Demar, LeChameal, Delta optical, Swarovski, Meopta Steiner, Docter, Pulsar, Walkstool, Tretorn.

Specjalizujemy się w broni rosyjskiej, tureckiej, czeskiej oraz w produktach od światowej klasy dostawców takich jak Sabatti, Voera, Tikka , Cz,, Browning, Winchester i Beretta. Proponujemy Państwu również duży wybór broni krótkiej oraz rewolwerów centralnego i bocznego zapłonu marki Alfa, H&W, Glock, Cz, Taurus, Beretta. Zapewniamy ciągły dostęp do szerokiej gamy amunicji od S&B, RWS, Sako , Lapua, Pionki, B&P, jak również amunicji do pistoletów i rewolwerów.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w naszym Salonie:

- od wtorku do piątku w godzinach 10:00 – 17:00
- w sobotę nieczynne 
- w sobotę i poniedziałek na telefon: 513 100 075

Zapraszamy serdecznie!